Hlavní navigace

přefakturace přepravy na Ukrajinu

  • (neregistrovaný) 80.251.250.---

    21. 9. 2006 13:27

    Z Česka do Německa nám dopravce vezl zboží, náklady s přepravou má však nést společnost z Ukrajiny.

    Mě čeká přefakturace přepravy, nejsem si jistá, jak je to s DPH? Domnívám se, že přefakturace bude bez DPH.

    Děkuji za případné reakce.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 9. 2006 17:47

      Barbara (neregistrovaný) 85.135.64.---

      Re: přefakturace přepravy na Ukrajinu
      Jestliže místo zahájení přepravy je v ČR, fakturovat musíte včetně DPH.- §9
      Nejedná se ani o přepravu mezi členskými státy pro plátce DPH - §10/2 ani zřejmě o přepravu při dovozu osvobozenou dle §69 (leda žeby Vámi fakturovaný úsek přepravy byla součástí mezinárodní přepravy tohoto zboží z třetí země)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).