Hlavní navigace

exekuce z dohody o provedení práce??

  • (neregistrovaný) 82.142.65.---

    22. 9. 2006 13:13

    Víte prosím, zda lze srazit ex z DPP? Z odstupného nelze,jelikož odstupné se nepovažuje za mzdu, ale z dohody o provedení práce také ne, protože se z ní neodvádí pojistné nebo z jakého důvodu nesrážet exekuci z DPP anebo srážet ?? děkuji za radu !
    z OSŘ § 279 nevyčtu, zda příjem z DPP lze započítat ??

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).