Hlavní navigace

Osobní automobil

  • (neregistrovaný) 82.99.146.---

    26. 9. 2006 12:19

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je nějak omezena výše
    vstupní ceny při nákupu osobního automobilu? (§ ?)
    děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 26. 9. 2006 14:04

      Dana K. (neregistrovaný) 213.168.185.---

      Re: Osobní automobil
      1.500.000,-
      Zákon o dani z příjmu §29 odst. 10
      Pokud je vstupní cena automobilu vyšší, můžete odepisovat pouze z ceny 1.500.000,-

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).