Hlavní navigace

zrušení PP ve zkušební době

  • (neregistrovaný) 213.29.62.---

    27. 9. 2006 8:00

    Dobrý den,
    prosím Vás o radu. Můžeme se zaměstnancem zrušit prac. poměr ve zkušební době v následujícím případě: zaměstnán od 1.6.06, nemoc 21.7.-31.8.06, tj. 30 prac. dnů, do zkušební doby můžu započítat 10 prac. dní, tak bych se měla snad k 29.9.06 do zkušební doby vejít. Mám to správně?
    Díky Hanka

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 29. 9. 2006 10:40

      Lenča (neregistrovaný) 213.29.61.---

      Re: zrušení PP ve zkušební době
      zkušební doba od 1.6. do 31.8. tj. 3 měsíce + 10 pracovních dnů za překážky v práci, takže tj. do 14.9.2006. Tak bych si §31, odst.2 ZP vysvětlovala já. Lenča

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).