Hlavní navigace

výše daru u FO

  • (neregistrovaný) 85.160.166.---

    28. 9. 2006 10:29

    Prosím o radu. Jsem FO, účtuji v PU. Poskytl jsem dar škole ve výši 2000 Kč. Mohu si o tuto částku snížit základ daně? Účtuji 543/211?
    Přikládám dar.sml. k přiznání dani z příjmu FO? Děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 9. 2006 11:08

      Anonymní (neregistrovaný) 213.194.247.---

      Re: výše daru u FO
      Pokud splňuje podmínky § 15 odst. 1 (komu a na co je dar určen), pak ano.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).