Hlavní navigace

Prodej FO - OSVČ

  • (neregistrovaný) 84.42.217.---

    2. 10. 2006 18:32

    FO (nepodnikatel) prodává počítač + tiskárnu OSVČ (podnikateli). Cena bude nad 15.000,-. Musí FO nějak na konci roku tento příjem zdaňovat (musí dělat přiznání?). Nebo si to jen OSVČ zahrne do majetku a tím to končí, FO není povinna nic nikde vykazovat, zdaňovat příjem.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 10. 2006 18:52

      danila (neregistrovaný) 85.207.89.---

      Re: Prodej FO - OSVČ
      Ne nebudete nic zdanovat.Prodej movitého majetku je osvobozen od daně z 586/1992 §4 odst 1 písm c)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).