Hlavní navigace

Dobrý den.Prosím o odpověď

  • (neregistrovaný) 212.80.64.---

    3. 10. 2006 9:35

    Chci darovat dceři garáž,musím mít na tuto odhad?
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 10. 2006 10:05

      bdm (neregistrovaný) 62.209.201.---

      Re: Dobrý den.Prosím o odpověď
      *** Znalecký posudek se vyžaduje vždy mimo vyjmenované případy §21/4 zákona o dani dědické,... A tam se asi nenajdete - takže budete muset ***

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).