Hlavní navigace

Rekreace

 • (neregistrovaný) 212.96.165.---

  4. 10. 2006 9:51

  Zaměstnavatel mě z FKSP uhradil část nákladů na dovolenou. Při příjezdu na místo dovolené jsme s manželkou zjistili, že ubytování je nevhodné( pro tříhvězdičkový pokoj malý prostor,zakouřená místnost,výhled na zakrytou zahrádku restaurace aj.. Náhradní pokoj měl okno malé a ještě umístěné ve výšce asi 2,5metru a navíc na jedné stěně s výtahem.) My jsme rekreaci odmítli,protože služba neodpovídala našim požadavkům. Po majitelích hotelu jsme požadovali vrácení celé částky za rekreaci. Majitel nám sdělil, že si strhne 50% storno poplatků.
  Organizace si nechala všechny peníze, které nám na rekreaci poskytla, mě vrátila pouze rozdíl do poloviny ceny rekreace.
  Dotaz: Je možné požadovat vyplacení příspěvku z FKSP jestliže se ne naší vinou rekreace neuskutečnila?
  Děkuji.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 4. 10. 2006 14:42

   Anonymní (neregistrovaný) 213.194.247.---

   Re: Rekreace
   Pouze sděluji svůj názor: pokud se rekreace neuskutečnila, pak by organizaci měly být vráceny peníze, které poskytla z FKSP a to v plné výši.
   Vzhledem k tomu, že vám ubytovací prostory nevyhovovaly, pak je nutno posoudit, zda byly v souladu s nabídkou rekreace, nebo nikoliv. Pokud by odporovaly nabídce, pak vy odstupujete od smlouvy, jelikož nebyla dodržena poskytovatelem služby. Pak nevím, proč by jste měli hradit 50 % storno poplatků. A byli jste vůbec předem upozorněni na výši storno poplatků a na důvody, kdy mohou být požadovány?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).