Hlavní navigace

Dodatečné - nebude penále????

  • (neregistrovaný) 217.11.232.---

    5. 10. 2006 21:12

    Dnes se tady psalo o zák.správa daní a popl. § 37 b - tam čtu v odst.4, že přo dodatečném přiznání se nebude vyměřovat penále - to si určitě špatně vysvětluju, že ano? To by byla pecka, že to ani není možné :-) Rozumíte někdo tomu, jak je to opravdu myšlené?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 5. 10. 2006 21:26

      1234 (neregistrovaný) 81.19.12.---

      Re: Dodatečné - nebude penále????
      z dodatečného se nebude vyměřovat penále, ale úrok z prodlení.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).