Hlavní navigace

Vývoz na Caicos - co s DPH??

  • (neregistrovaný) 213.160.54.---

    6. 10. 2006 10:43

    Dobrý den, prosím nevíte někdo jak se máme postavit k DPH při vývozu zboží na Caicos?
    Mám informace, že je to Britská kolonie, která není součástí EU. Je to vůbec možné? A dokonce tam prý nemají žádné DPH.
    Jak by potom vypadalo, kdybychom vyváželi jen zboží a jak by to vypadalo pokud bychom vyváželi zboží včetně montáže? Dokáže mi vůbec někdo poradit? Kdyby to bylo pro soukromou osobu? A pokud by to bylo pro firmu? Děkuji moc za každou radu!!!!

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 6. 10. 2006 15:06

      Vlaďka (neregistrovaný) 212.20.71.---

      Re: Vývoz na Caicos - co s DPH??
      Pokud jde o území, které není součástí Evropského společenství, jedná se o vývoz zboží do třetí země,který je dle § 66 ZDPH osvobozen. Musíte vystoupení zboží do třetí země prokázat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).