Hlavní navigace

Stipendium

  • (neregistrovaný) 85.70.251.---

    6. 10. 2006 20:00

    Prosím o odpověď,

    pokud zaměstnanec, zároveň i student dostává stipendium, započítává se to do ZD pro výpočet daně z příjmu???

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 10. 2006 7:59

      Zuzik (neregistrovaný) 212.90.230.---

      Re: Stipendium
      § 4 odst. 1-k) zákon o daních z příjmů - stipendia osvobozená od daně z příjmu - pokud je to některé z uvedených stipendií, pak se nepočítá do ZD.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).