Hlavní navigace

Televizní poplatek a DPH

  • (neregistrovaný) 213.192.60.---

    7. 10. 2006 20:08

    Dobrý den,
    poradí mi prosím někdo, zda si můžu uplatnit DPH z platby za televizní poplatek? Na dotaz do ČT, zda mi mohou vystavit daňový doklad mi odpověděli, že televizní poplatek se platí ze zákona a tudíž je pro mě dokladem platební doklad.
    Předem děkuji, Petra M.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 10. 2006 21:11

      kojot (neregistrovaný) 88.102.174.---

      Re: Televizní poplatek a DPH
      televizní poplatek je plnění osvobozené od daně § 51, 53 - DPH nelze tedy uplatnit.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).