Hlavní navigace

DPH u nemovitosti

  • (neregistrovaný) 194.213.62.---

    10. 10. 2006 8:02

    Jak je to prosím s DPH u kupní/prodejní ceny nemovitosti, jestliže jsme vlastníkem již přes 2 roky - uplatňuje se k prodejní ceně nebo ne? Pokud ano, tak je v sazbě 5%, že?
    Děkuji za radu

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 10. 2006 10:37

      Jiřka II (neregistrovaný) 89.185.224.---

      Re: DPH u nemovitosti
      podívejte se na § 56/1 ZDPH - podle mého to podléhá DPH, protože nesplňujete podmínku 3 let - pak zdaňujete základní sazbou 19 %

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).