Hlavní navigace

Úrok dle § 60-337/92 Sb.-daňový???

  • (neregistrovaný) 88.102.138.---

    10. 10. 2006 11:38

    Prosím o ujasnění k vyčíslenému úroku FÚ za dobu splátek DzP PO
    dle § 60 odst.6 zák.337/92 Sb.. Je úrok daňový a nebo nedaňový?
    Podle § 25 odst.1 pís.y) si myslím, že je to nedaňový náklad a ne-
    rozhoduje zda je zaplacený nebo nezaplacený jako je to u úroků
    smluvních ze závazkových vztahů. Je to tak? Předem děkuji za radu.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 10. 2006 13:38

      danila (neregistrovaný) 85.207.89.---

      Re: Úrok dle § 60-337/92 Sb.-daňový???
      ano je to tak

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).