Hlavní navigace

Označování smazaných příspěvků :-)

• (neregistrovaný) 83.208.141.---

10. 10. 2006 15:33

Berte prosím jen jako odlehčení při usilovné práci: narazila jsem v jiné diskuzi na netu na označování smazaných příspěvků důvodem, proč bylo smazáno a přitom jméno autora tam bylo ponecháno. Moc se mi to líbilo, myslím, že výchovný efekt je nesrovnatelný s tím, když si tady troufneme napsat cokoli, vždyť to celé zmizí, tak co :-))) Vím, že struktura tohoto fóra je taková, že toto bohužel nebude možné, ale je to velká škoda. Představte si u příspěvků s podpisem třeba Jana F. následující poznámky:

Diskuzní příspěvek byl smazán, protože
    *obsahoval nevhodné výrazy
    *neobsahoval žádné vyjádření k věci
    *je to pouhé napadání bez informační hodnoty
    *je to urážka zamaskovaná odborným vyjádřením
    *moderátor nemá na tento příspěvek žaludek
    *moderátor je po flámu a nehodlá to ani číst :-)

Všimněte si, že zde nejsou zahrnuty důvody jako:
    *příspěvek je zcela zjevně nepravdivý a zavádějící
    *příspěvek je mimořádně hloupý
    (neznalost a blbost, i když nebetyčná, je zde i jinde ve slušné společnosti tolerovaná, co se nesmí je na to poukazovat nevhodným způsobem :-))

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 10. 2006 16:42

Eva M. - moderátor fóra (neregistrovaný) 80.188.97.---

Re: Označování smazaných příspěvků :-)
      Milá Jano F., souhlasím s tím, že by to bylo vhodné, ostatně již delší dobu volám po tom, že bych uvítala možnost upravit některé nevhodné nadpisy typu "prosím pomoc" - nahradila bych to konkrétním dotazem a dole bych přidala moderátorskou vysvětlivku, co jsem udělala a proč. Toto fórum to ale zatím neumožňuje, není na toto připraveno. Vím, že pan Haken, chystá nějaká vylepšení a rozšíření možností, ale co všechno to bude, to bude překvapení i pro nás moderátory :-) Pana Hakena upozorním na tento příspěvek, aby mohl zvážit Váš námět :-)

• 10. 10. 2006 16:50

Jana F. (neregistrovaný) 83.208.141.---

Evo M. děkuji za vaši reakci, já jsem tam psala své obvyklé vtípky, znáte mě, doufám, že s tím flámem a podobně jsem se nikoho nedotkla :-). Jak jsem to včera viděla - ten smazaný nevhodný příspěvek s tím ponechaným jménem, tak jsem si říkala, že tohle je opravdu pro toho dotyčného silná káva a dá si určitě příště pozor :-) Jana F.

• 10. 10. 2006 17:03

graver (neregistrovaný) 89.102.207.---

>>tady troufneme napsat cokoli, vždyť to celé zmizí,
      Cokoliv ne, nemlžte prosím.
      >>Představte si u příspěvků s podpisem třeba Jana F.
      >>následující poznámky:
      >>
      >>Diskuzní příspěvek byl smazán, protože
      >>*obsahoval nevhodné výrazy
      >>*neobsahoval žádné vyjádření k věci
      >>*je to pouhé napadání bez informační hodnoty
      >>*je to urážka zamaskovaná odborným vyjádřením
      >>*moderátor nemá na tento příspěvek žaludek
      >>*moderátor je po flámu a nehodlá to ani číst :-)
      Můžu vás ujistit, že se dost nadřeme vlastním filtrováním. Ještě ty závadné posty muset takto kategorizovat, tak nedělám nic jiného.
      Jinak tohle je automatická funkce některých systémů, která reaguje na klíčová slova. Tam už ten ostatní obsah není zohledňován vůbec, i kdyby byl jinak užitečný.
      >Milá Jano F., souhlasím s tím, že by to bylo vhodné,
      >ostatně již delší dobu volám po tom, že bych uvítala
      >možnost upravit některé nevhodné nadpisy typu "prosím
      >pomoc" - nahradila bych to konkrétním dotazem a dole
      >bych přidala moderátorskou vysvětlivku, co jsem udělala a
      Zase se nadřete jako kůň. To už není administrace, ale vedlejšák.
      >upozorním na tento příspěvek, aby mohl zvážit Váš námět :-)
      Tak ale rychle, než ho budeme muset smazat :-((
      Nejlepším řešením je chovat se tak, aby nebyl důvod k zásahu. Komu se to nelíbí, může jít na Sagit - stejně se zase vrátí :-))).
      Možná teď máte pocit, že si tu člověk nemůže ani uprdnout, aby mu to admin nesmazal. Já mám ten pocit taky - bohužel. Dokud se na nevinné vtípky budou nabalovat osobní války, bude se mazat. Pak se bohužel může stát, že zmizí i něco užitečného. Cíl je jen jeden a je jednoduchý: přesvědčit vás, že se namáháte zbytečně a škodíte sobě i ostatním. Za to nenadávejte adminům, ale sobě. Tohle je hodně o lidech - a pořád o těch stejných. Sám už raději na některé identity nereaguju a nechávám je žít v bludu, že s nimi souhlasím nebo nemám co říct, než abych rozpoutal zase nějaké peklo. Nikdy jsem nevěřil, že to budu muset dělat...

• 10. 10. 2006 17:15

Dana W (neregistrovaný) 85.70.1.---

Gravere, opět tleskám a díky. Máme dost stejný názor, přesto bych uvítala, že mi v případě, že plácám nesmysl, ten nesmysl vymluvíte. Já si ho vymluvit nechám :-)). Jsou momenty, kdy si nejsem jistá ani příjmením, ne že by bylo tak často měněné, ale přesto vedena upřímnou snahou pomoci "ulítnu"

• 10. 10. 2006 17:25

Většinou nemám na to, abych tu někomu něco vymlouval a navíc jsem na to moc línej ;-)

• 10. 10. 2006 17:27

No jo, ale tím nikomu nepomůžeme :-)) Co tu lenost přemoct ???

• 10. 10. 2006 17:28

Ještě drobnost, neočekávám, že bude někomu vymlouvat jeho osobní názor na kohokoliv, měla jsem na mysli čistě profesní otázky.

• 10. 10. 2006 17:31

Já jsem schopen nadlidských výkonů, když se mi chce. Naposledy se mi chtělo někdy kolem roku 1460, když jsem lemtal ten elixír věčného mládí. Stejně byl k ničemu, tak jsem přešel na pivo...

• 10. 10. 2006 17:35

Re: ZCELA OT - POUZE GRAVEROVI !!!
      Jéééé, já po pokusech s jakýmkoliv alkoholem taky. Má to jedinou jedinou vadu, roste mi ........ (poprsí to není :-)))

Ale moje bolest žaludku z nervozity a žlučníkové záchvaty už jsou zcela OT:-))) Jupí.

Přesto poprosím o vyjádření k chybně zodpovězenému dotazu, ač jde o nadlidský výkon. A díky

• 10. 10. 2006 17:19

1234 (neregistrovaný) 81.19.12.---

už jsem tu jednou odkazoval na slovenské kolegy, na "poradu".
      mají velmi hezky sepsaný body, které se mají při komunikaci dodržovat, a celkem jim to funguje a moderátoři (ani Richard) se tam moc nenadřou. protože mají dost vymakaný stránky, tak se dost bodů etikety nedá tady vůbec použít, ale z některými bychom se měli řídit i tady, např.:

4. Tému nazvem čo najvýstižnejšie, aby bolo už z jej názvu jasné o aký problém sa jedná. Vyvarujem sa názvov ako "Otázka, Poraďte, Súrne,..."

5. Ak citujem niekoho článok (najmä z iného média ako Porada.sk), uvediem zdroj a autora článku.

6. Predtým, než položím svoju otázku, pohľadám na Porade, či sa už tento problém neriešil.

7. Nežiadam vo svojej otázke o odpoveď konkrétneho člena Porady, ostatných ochotných Poradcov, ktorí by radi pomohli, sa to môže dotknúť.

9. V príspevkoch - odpovediach na otázky, podľa možností uvádzam odkaz na príslušné paragrafy zákona. Umožním tak tomu, kto otázku položil, pozrieť si príslušný zákon a urobiť si vlastný názor na môj výklad nastoleného problému.

10. Porada slúži na to, aby sme si vzájomne poradili. V prípade, že mám iný názor, vyjadrím ho bez toho, aby som robil narážky na iného člena. Ak sa mi zdá otázka veľmi "jednoduchá" , odpoviem bez pripomienok na pýtajúceho sa, alebo odpoveď nechám na iného, trpezlivejšieho člena.

14. Nezadávam otázky, ktoré by sa dali kvalifikovať ako porušenie zákona. Na takéto otázky neodpovedám. Neodpovedám spôsobom, ktorý navádza k porušeniu, či obchádzaniu zákona.

• 10. 10. 2006 17:28

etiketa?
      Zachtělo se vám inspirace u slovenských kolegů? OK, tady je:
      http://neviditelnypes.zpravy.cz/humor-list-vedoucim-pracovnikum-kia-v-ziline-fnt-/p_zabava.asp?c=A060516_183540_p_zabava_wag

• 10. 10. 2006 17:54

>Cokoliv ne, nemlžte prosím.
      *** Co je na tom za mlžení, když napíšu, že si tady leckdo píše co chce?

>Můžu vás ujistit, že se dost nadřeme vlastním
      >filtrováním. Ještě ty závadné posty muset takto kategorizovat,
      >tak nedělám nic jiného.
      ****Přece snad víte, PROČ, něco mažete, ne? Tak byste to mohl mít nadefinované a jen na to kliknout. Jenže to by nevyhovovalo vašemu pocitu všemocnosti bez odpovědnosti komukoliv a povinnosti něco nám chudákům vysvětlovat.

>>upozorním na tento příspěvek, aby mohl zvážit Váš
      >>námět :-)
      >Tak ale rychle, než ho budeme muset smazat :-((
      ***To je právě ta nespravedlnost, která by tím označováním zmizela. Člověk by se nemusel bát sem psát a vážit každý "hloupý" dotaz případně nevinný žert, aby se na něj nepřilepil nějaký zlomyslný příspěvek, kvůli kterému to bude smazané a výsledný dojem je, že za to mohou všichni. Ukázalo by se, kdo si začíná s konflikty.

>Nejlepším řešením je chovat se tak, aby nebyl důvod k
      >zásahu. Komu se to nelíbí, může jít na Sagit - stejně
      >se zase vrátí :-))).
      ****No tohle... Už mě to u vás nepřekvapuje, po těch vašich pojednáních jak se tady ubližuje někomu kvůli jeho "povolání a pohlaví", tak ještě odsud budete lidi vyhazovat... Jako moderátor si to můžete dovolit. Tak si poslužte a smázněte to.

>Sám už raději na některé identity nereaguju a nechávám
      >je žít v bludu, že s nimi souhlasím nebo nemám co
      ****Nebojte, nežiju v žádném bludu o vás, to bývávalo. Jana F.

• 10. 10. 2006 18:10

>****Přece snad víte, PROČ, něco mažete, ne? Tak byste
      >to mohl mít nadefinované a jen na to kliknout. Jenže
      >to by nevyhovovalo vašemu pocitu všemocnosti bez
      >odpovědnosti komukoliv a povinnosti něco nám chudákům
      >vysvětlovat.
      >

Ukázalo by se, kdo si začíná s konflikty.
      >
      >****No tohle... Už mě to u vás nepřekvapuje, po těch
      >vašich pojednáních jak se tady ubližuje někomu kvůli
      >jeho "povolání a pohlaví", tak ještě odsud budete lidi
      >vyhazovat... Jako moderátor si to můžete dovolit. Tak
      >si poslužte a smázněte to.
      >
      >>Sám už raději na některé identity nereaguju a
      >>nechávám
      >>je žít v bludu, že s nimi souhlasím nebo nemám co
      >****Nebojte, nežiju v žádném bludu o vás, to bývávalo.
      >Jana F.
      >
      vy jste opravdu neuvěřitelná! je vůbec možný, aby člověk byl tak píp, že vůbec nevidí co dělá a píše sám a na druhých ho "mrazil" i dotaz - co to je?
      ta vaše pojednání o oznámeních, vyhrožování, profesních pochybeních, pohádky, teď o tom, že všichni tady jsou prý zvyklí že lžu, to je co? věcné odborné příspěvky? nevinné žerty? to nejsou urážky a osočování?
      dokud tu prováděla cenzuru jen eva, která vaše "věcné" příspěvky míjela a mazala jiné, bylo to o.k. a chrochtala jste si blahem. když se objeví někdo, kdo má jiný názor je zle. proboha vzpamatujte se a buďte trochu soudná.

• 10. 10. 2006 18:27

ale no tak, soudružky děvčata...
      Přece nechcete, aby se to zase zvrhlo. Tak si hezky podejte ruce, řekněte si "může za to ten vůl graver, přece se kvůli němu nebudeme hádat" a je to. Já tu roli univerzálního viníka unesu - 7 let jsem dělal cenařinu :-))

To je hokna, tohle fórum. Jdu si odpočinout do tělocvičny a než se vrátím, tak tady bude klid a mír. V Praze je dalajláma, tak chytejte vlny...

• 10. 10. 2006 18:30

Re: ale no tak, soudružky děvčata...
      milý mladý muži, opět (jako s pokutama a celníkama:-)))) se hluboce mýlíte. soudružkou jsem nikdy nebyl, nejsem a taky nebudu :-D

• 10. 10. 2006 18:32

To je citát z nějakýho toho slunce, seno a cosi, tak sorry.
      btw: jaké pokuty a celníci?

• 10. 10. 2006 18:41

jak jste mi tu jednou mile oznámil, že jsem na hlavu (přesný obrat si nepamatuji), protože tvrdím, že pokuty za dopravní přestupky vymáhají celníci:-))))
      p.s. celkem vám to pivko na skácelce po tělocvičně závidím:-(((

• 10. 10. 2006 18:49

tak už jsem to našel:
      Pokutu za špatné parkování vymáhají celníci? Necítíte občas takovu tupou bolest vzadu na hlavě :-))
      :-D

• 10. 10. 2006 20:30

Jo, už vím. Přišlo mi to v tu chvíli jako nebetyčná blbost, než mi někdo vysvětlil, že celníci tuhle pravomoc skutečně dostali (asi aby se nenudili, když už necelníkují). Tak to dopadá, když někdo píše rychleji, než myslí (a to píšu dost pomalu).
      Aspoň vidíte výhodu permanentní identity - už se z toho nevykecám.

• 10. 10. 2006 20:34

>>>>milý mladý muži, opět (jako s pokutama a
      >>>>celníkama:-)))) se hluboce mýlíte. soudružkou jsem
      >>>>nikdy nebyl,
      >>>>nejsem a taky nebudu :-D
      >>>To je citát z nějakýho toho slunce, seno a cosi, tak
      >>>sorry.
      >>>btw: jaké pokuty a celníci?
      >>tak už jsem to našel:
      >>Pokutu za špatné parkování vymáhají celníci? Necítíte
      >>občas takovu tupou bolest vzadu na hlavě :-))
      >>:-D
      >Jo, už vím. Přišlo mi to v tu chvíli jako nebetyčná
      >blbost, než mi někdo
      ***moje maličkost s dovolením:-))
      vysvětlil, že celníci tuhle
      >pravomoc skutečně dostali (asi aby se nenudili, když už
      >necelníkují)
      ***přesně tak
      Tak to dopadá, když někdo píše rychleji, než
      >myslí (a to píšu dost pomalu).
      >Aspoň vidíte výhodu permanentní identity - už se z
      >toho nevykecám.
      ***ale v podstatě jsem rád, že jste použil citát se soudružkama a ne - jdu blejt velebnosti:-*

• 10. 10. 2006 18:15

Jano, nechci se s vámi přít. Vím, že jsem svými zásahy nadzvedl spoustu lidí včetně vás a nebudu už opakovat, jak je mi to jedno. Zkuste se férově zamyslet nad tím, jestli je to opravdu jen moje chyba.
      Vy jste oběť - možná nerozjedete flame, ale nedokážete ustát, když se do vás někdo naváží. Vaši "příznivci" to samozřejmě poznají, začnou vás provokovat a pak se baví vašimi reakcemi.
      Kdybyste si stihla přečíst pár postů, než jsem je stačil smazat, řvala byste jak Tarzan, když zabil prvního tygra.
      Věřte, že nemám nic osobního proti nikomu tady, ani nechci nikoho vychovávat. O co mi jde, jsem psal už mockrát a mimo jiné i v tom postu, na který reagujete. Tohle tady není pro mě prostředek k trávení volného času (i když si občas rád vyhodím z kopýtka) a své osobní spory řeším jinde a jinak - zkuste to taky.
      Pořád doufám, že tohle fórum bude přitahovat stále kvalitnější lidi a osobně jsem ochoten pro to udělat hodně. Ani toho admina tady nedělám proto, abych si honil ego - i to dělám jinde a jinak. Je to čiré sobectví - pro mě je to tady prostě knowledge base a chci, aby se zkvalitňovala, ne aby odcházeli lidi, kteří mají co říct. Podívejte se na seznam "oficiláních partnerů" - kolik jich tady zůstalo?
      Nebuďte naštvaná na mě - je to na vás.

• 10. 10. 2006 18:34

Děkuju, gravere, ale tohle mi nedělejte, brečím jak želva...
      Čekala jsem od vás jinou reakci, to se přiznám, schválně jsem trochu provokovala, ale vy jste mě totálně uzemnil... Jana F.

• 11. 10. 2006 11:47

1 (neregistrovaný) 85.70.18.---

=Podívejte se na seznam "oficiláních partnerů" - kolik jich tady zůstalo?=
      Gravere, nikde jsem neobjevil že by je někdo odtud vykazoval
      nebo jim zakazoval se vyjadřovat k dotazům.
      Uznávám, že se na odpovědi mohou "vykašlat" s vědomím
      toho, že jejich odpověď, se kterou si dají většinou dost práce
      bude smazána jenom proto, že se zde místo odpovědi (pokud
      možno správné) někdo jenom baví. I když se to netýka pouze
      ofiiciálních partnerů.

• 11. 10. 2006 12:39

graver (neregistrovaný) 193.85.226.---

>=Podívejte se na seznam "oficiláních partnerů" - kolik
      >jich tady zůstalo?=
      >Gravere, nikde jsem neobjevil že by je někdo odtud
      >vykazoval
      >nebo jim zakazoval se vyjadřovat k dotazům.
      Ne, oni to vzdali dobrovolně. Proč, to si přeberte sám.
      >Uznávám, že se na odpovědi mohou "vykašlat" s vědomím
      >toho, že jejich odpověď, se kterou si dají většinou
      >dost práce
      >bude smazána jenom proto, že se zde místo odpovědi
      >(pokud
      >možno správné) někdo jenom baví.
      To asi nebude ten důvod - oni se sem bavit nechodili, oni sem chodili pomáhat.
      A pokud jde o tu zábavu - jde o to, jak se kdo baví. S vámi je, Vladimíre, ten problém, že vy se nebavíte s ostatními, ale na jejich účet - a navíc způsobem, který je objektivně dost nepřijatelný.
      Důvody, pro které to zjevně děláte, jsme spolu probrali už v hluboké minulosti a navrhuju se k nim nevracet.
      Ostatně to právo vám nikdo nebere, ale neberte vy ostatním (včetně adminů) právo reagovat po svém. Dokud budete lidi urážet a ponižovat jen pro vlastní plezír, pak přijdete (a my taky) i o ty odpovědi, ve kterých je něco jedlého. Taková "kvalita za každou cenu" tu nikomu nestojí za to.

• 10. 10. 2006 23:59

business.center.cz (neregistrovaný) 195.47.19.---

Uvažoval jsem, že bych udělal nějakou možnost zobrazování skrytých příspěvků, buď nějaký přepínač pro zvědavé nebo takové druhé fórum "žumpa".

Jaký má ale smysl, aby byly dále přístupné "zapovězené" příspěvky? Jenom se nad nima budete dále hádat. Nic takového.

Jako rozumné vidím moderátorské funkce jako např. možnost úpravy nadpisů, zakázaná slova (Ferry) atp. Také bude registrace uživatelů a třeba i možnost hodnocení odpovědí.

Zabývat se kategorizací, hodnocením či jakkoliv jinak podrobněji "smazanými" příspěvky není prioritou, drtivou většinu návštěvníků vůbec nezajímají.

Stejně tak nemá smysl, aby tu "oběti moderátrských zásahů" diskutovali nad prací moderátorů (A teď nenarážím na nic ani nikoho konkrétního!). Pokud má vůči postupu moderátorů někdo námitky, může je uplatnit na mém mailu a já se podle toho zařídím.

ad psaná pravidla fóra:
      1) Většina to dopředu nečte.
      2) Je snad v takových pravidlech něco, co by nebylo samozřejmostí na civilizovaném fóru mezi civilizovanými lidmi?
      3) Jiný smysl, než dodatečné poukazování "porušil jste pravidlo 3)" v tom nevidím. Zase jen další příležitost k flamewars. "A jaké konkrétní pravidlo jsem porušil?"
      4) Je to alibizmus. Klidně něco takového zveřejním, pokud někdo sám neví, jestli může někomu říkat "vy debile"...

Robert Haken

• 11. 10. 2006 12:17

Pane Hakene a nešlo by mazat jen jednotlivé příspěvky, jméno tam ponechat a označit SMAZÁNO? Já vím, blbě by to vypadalo, ale věřím, že jen krátký čas a pak by naopak moderátorům práce ubylo.

Podívejte se třeba na tu z větší části smazanou debatu o autochladničce, vezměte jednotlivé příspěvky a uvidíte, že jsem psala jen k věci, slušně a dokonce na jednostranné napadání (že dostanu přesdržku, že jsem podnapilá a podobně) jsem vůbec nereagovala. Přesto jsem s těmi, kdo takto začínají, házená do jednoho pytle...Je mi to moc nepříjemné, bojím se tady zeptat i odpovídat, protože se hned na moje odpovědi nalepí ti dva s urážkami a invektivami, připomínkami minulých sporů a každá debata je tak zabitá.

Občasné slovo k moderátorům nám prosím nezazlívejte - v něčem jsem se mýlila a mám od včerejška moc krásný pocit z toho graverova vyjádření :-) Dost pro mě znamená, když můžu tady (a nejen tady) důvěřovat lidem, kterých si vážím :-)

A má graver pravdu i v tom, že se občas podíváme i na jiné fórum, ale všichni se sem vracíme, protože je to tady nejlepší :-) Jana F.

• 11. 10. 2006 12:36

Při mazání (lépe řečeno skrývání) je možno skrýt pouze určitou část stromu, tj. závadný příspěvek a odpovědi na něj. Nechávat odpovědi na závadný příspěvek podle mě nemá cenu a moderátoři by museli procházet odpovědi, jestli někde není závadný text citován, atp. Je pravda, že občas obsahují odpovědi nějaké věcné informace k problematice.

Je smutné, že se tu stále bavíme o tom, jak mazat. Bavme se však o tom, jak nemazat - jak zařídit, aby mazání nebylo potřeba.

Pokud se nemýlím, tak většina bitek probíhá mezi stálými návštěvníky, naopak sváteční návštěvníci se starají o svůj problém, řeší svůj dotaz a nemají potřebu někoho napadat. Ach jo, já mám jiné starosti než řešit, proč se Máňa s Božkou nesnáší. Že vás to baví...

Robert Haken

• 11. 10. 2006 12:48

No vidíte, pane Hakene, to je přesně to, co jsem myslela, i vy všechny házíte do jednoho pytle... Nebaví mě to vůbec, a s urážkami pořád dokola nezačínám... Jana F.

• 11. 10. 2006 12:51

Nemyslel jsem Vás, ani nikoho jiného konkrétně...
      ...už ani nestíhám sledovat, kdo s kým se zrovna nesnáší.

RH

• 11. 10. 2006 12:48

graver (neregistrovaný) 193.85.226.---

>Při mazání (lépe řečeno skrývání) je možno skrýt pouze
      >určitou část stromu, tj. závadný příspěvek a odpovědi
      >na něj. Nechávat odpovědi na závadný příspěvek podle
      >mě nemá cenu a moderátoři by museli procházet odpovědi,
      >jestli někde není závadný text citován, atp. Je
      >pravda, že občas obsahují odpovědi nějaké věcné informace k
      >problematice.
      Takže pochopte, že se z technických důvodů s tím shitem občas sveze i něco nezávadného. Není to o tom, že tu selektivně mažeme to co se *nám* nelíbí. A ze stejných důvodů to neberte jako "házení do jednoho pytle" - prostě se utne celá ta větev, bez ohledu na to, kdo je útočník a kdo obránce.
      >
      >Je smutné, že se tu stále bavíme o tom, jak mazat.
      >Bavme se však o tom, jak nemazat - jak zařídit, aby
      >mazání nebylo potřeba.
      O tom jsme se bavili už xx-krát (naposledy jsem to opakoval včera v tomhle threadu). Na někoho holt platí jen ta palice do hlavy.
      >
      >Pokud se nemýlím, tak většina bitek probíhá mezi
      >stálými návštěvníky, naopak sváteční návštěvníci se starají
      >o svůj problém, řeší svůj dotaz a nemají potřebu
      >někoho napadat.
      Prostě si pár jedinců udělá z BC ring a ostatní na to čučí jak bukvice do pánské šatny :-((
      Ale ono je to jinde dost podobný - jen je tam třeba technicky víc možností, jak to řešit. Ale programovat nějakou šílenou funkcionalitu jen proto, že se pár lidí nepoučí, to je fakt pakárna.
      >Ach jo, já mám jiné starosti než řešit,
      >proč se Máňa s Božkou nesnáší. Že vás to baví...
      Škoda, že jiné starosti nemají i Máňa s Božkou. Uzávěrku na vás!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).