Hlavní navigace

Zálohy v EUR - prosím o radu

  • (neregistrovaný) 213.235.180.---

    11. 10. 2006 9:28

    Dobrý den,
    Chtěla bych se zeptat na zálohy v cizí měně..
    1. záloha byla vystavena v EURech. Zákazník jí zaplatil.
    Na daňovém dokladu k této záloze bude základ a daň jen v EUR,nebo i přepočtená na koruny?
    Následně budu vystavovat ještě 2 zálohy v Eurech.. Jak bude vypadat závěrečný daň.doklad,na kterém se odečtou zálohy?
    V jaké měně by měl správně být?
    Děkuju předem moc za odpovědi.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 11. 10. 2006 9:56

      Dana W (neregistrovaný) 85.70.1.---

      Re: Zálohy v EUR - prosím o radu
      V každém případě jste povinni vystavit doklad v CZK a to na základě § 26 odst. 1 zákona o DPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).