Hlavní navigace

Vývoz zboží

  • (neregistrovaný) 85.160.21.---

    11. 10. 2006 13:40

    Dodáme zboží do Švýcarska, bude se jednat o osvobození od daně s nárokem na odpočet podle § 66 DPH? Pokud dodáváme do státu EU na faktuře vypisujeme formulku, že předmět této dodávky je osvobozeným zdanitelným plněním podle §64 Zák.oDPH, musíme i v tomto případě toto vypsat jen s jiným číslem§ ? Je to povinný údaj faktury a prosím kde vyhledat jaké jsou všechny předepsané náležitosti daňového dokladu. V zákk. o DPH? Děkuju

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).