Hlavní navigace

Servisní práce pro plátce EU

  • (neregistrovaný) 141.113.85.---

    12. 10. 2006 10:58

    Dobrý den

    Mám prosbu koukám do zákona a nevím o co se opřít, provádíme servis autobusů. Pokud přijede zákazník z EU poskytne DIČ které je ověřené a podepíše, že autobus vyveze fakturuji bez DPH celou opravu?
    Materiál mi je jasný, ale služba?
    Děkuji a přeji hezký den Eva

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 10. 2006 14:16

      Vlaďka (neregistrovaný) 212.20.71.---

      Re: Servisní práce pro plátce EU
      Ta také, je to práce na movité věci, viz.§ 10 odst.4,5 ZDPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).