Hlavní navigace

Přefakturace

  • (neregistrovaný) 85.71.114.---

    12. 10. 2006 15:20

    Dobrý den,prosím o radu jak přefakturovat mzdové náklady a telefony....Zdědila jsem firmu "v bordelu" a tak se snažím to srovnat.Když si firmy udělají mezi sebou smlouvu (kterou zatím nemají) a dají si termín plnění 1.2006-9.2006 a další 10.2006-12.2006....půjde to???? Vím,paskvil,ale aspoň něco....Je to s.r.o. vs. sdružení.A poradíte kde takovou použitelnou smlouvičku najít....???? :)))Děkuji moc.Paťka

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 10. 2006 15:29

      Anonymní (neregistrovaný) 213.194.247.---

      Re: Přefakturace
      Nelze přefakturovat mzdové náklady, ale lze vyfakturovat práci pro jinou firmu (samozřejmě s odvodem DPH). Nelze již zapůjčovat zaměstnance, jedině prostřednictvím zaměstnanecké agentury - zákoník práce § 38a, 39a!
      Telefony můžete pronajat jiné firmě a náklady, pokud jsou účtovány vám, přefakturovat. Na to vám stačí nájemní smlouva s uvedením přefakturace nákladů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).