Hlavní navigace

Prodej vozidla a silniční daň.

  • (neregistrovaný) 193.165.161.---

    13. 10. 2006 10:36

    Dobrý den. Ke dni 31.7. jsme prodali firmení automobil. Počítám silniční daň. Za 7 měsíc platí silniční daň ještě naše firma nebo už nový vlastník? Nemůžu to z §8 ods.2 Zákona o dani silniční dost dobře pochopit. Děkuji Zuzka

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).