Hlavní navigace

Předčasné ukončemí leasingu

  • (neregistrovaný) 83.208.194.---

    16. 10. 2006 9:17

    Prosím o radu. Máte někdo zkušenost s postoupením leasingové smlouvy? Fi po 6 měsících přepíše nákl auto na jinou fi se souhlasem leas. společnosti. Nevím si rady jestli budou leasin. splátky a část akontace daňově uznatelné, když trvá leasing jen půj roku.Moc mi pomůžete .Díky.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 16. 10. 2006 11:54

      bdm (neregistrovaný) 62.209.201.---

      Re: Předčasné ukončemí leasingu
      *** Délka trvání smlouvy nehraje roli. Podstatné je, zda jsou dále zachovány původní podmínky smlouvy. Najdete v pokynu 190 k §24/2 bod 31 a dále ZDP §24 ***

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).