Hlavní navigace

Měsíční daňový bonus - ano nebo ne ???

  • (neregistrovaný) 82.202.34.---

    18. 10. 2006 12:21

    Zaměstnanec má hrubou mzdu 4218 - odpracoval 7 dnů a po zbytek měsíce byl nemocný. Uplatňuje slevu na dítě. Má nárok ana výplatu daň. bonusu i když jeho mzda nedosáhla výše minimální mzdy ?
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 18. 10. 2006 12:34

      ******** (neregistrovaný) 84.42.198.---

      Re: Měsíční daňový bonus - ano nebo ne ?
      Plátce daně vyplatí daňový bonus, pokud výše mzdy za dané období činí alesponˇpolovinu min. mzdy §35d odst 3 zákon o dani z př.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).