Hlavní navigace

DPH-starší přijatá plnění

  • (neregistrovaný) 217.197.144.---

    18. 10. 2006 17:41

    Dobrý den,
    do účtárny společnosti (měsíční plátce) dodal zaměstnanec v 9/06 doklady o nákupu (PHM) z ledna - září. Mohou se doklady v 9/06 zaúčtovat a uplatnit DPH na vstupu i zpětně, za předchozí měsíce, nebo je nutné podávat dodatečná daňová přiznání - který § to řeší ?
    Děkuji!!
    Petr

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 18. 10. 2006 17:46

      bdm (neregistrovaný) 62.209.201.---

      Re: DPH-starší přijatá plnění
      *** §73/11 - lze ještě i v posledním zd. období ***

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).