Hlavní navigace

dědictví-prodej

  • (neregistrovaný) 88.102.53.---

    19. 10. 2006 12:48

    Zdědila jsem lesní pozemky(jsem přímý potomek), tyto pozemky chci obratem prodat, platí zde "časový test" pro DPFO? Pokud ano jak dlouhý?
    Děkuji za každou odpověď

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 19. 10. 2006 13:29

      bdm (neregistrovaný) 62.209.201.---

      Re: dědictví-prodej
      *** Pořád ten pětiletý. Ale pro Vás se zkracuje o dobu, kdy ji vlastnil zůstavitel §4/1/b ***

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).