Hlavní navigace

Dohoda o provedení práce a Mzdový list

  • (neregistrovaný) 212.158.147.---

    25. 10. 2006 10:34

    Dobrý den,
    prosím vás o pomoc. Je někde v legislativě zakotveno, že Mzdový list u DoPP musí obsahovat odpracované hodiny?? V Zákoně o dani z příjmů jsem našla náležitosti Mzdového listu § 38j, odst. 2, ale odracované hodiny uvedeny nejsou. Upravuje to jiná legislativní norma? Pokud ano, jaká?
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).