Hlavní navigace

prosím - výpověď dle § 46c

  • (neregistrovaný) 194.149.100.---

    25. 10. 2006 15:57

    když dostanu výpověď dle § 46c ZP -
    ptám se

    1. musí být 3 měsíce
    2. mám nárok na ostupné?
    3. je správně uvedený §, když zaměstnavatel úplně končí nemělo by být písm. a?

    děkuji za odpověď

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 25. 10. 2006 17:12

      Líba (neregistrovaný) 88.103.26.---

      Re: prosím - výpověď dle § 46c
      Mělo by být a), ale pro zaměstnance se tím nic nemění. U obojího je 3 měsíce (nebo dohoda) + 2 měsíce odstupné.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).