Re: nájemné/podnájemné
Nájem je přímo do majitele. Podnájem třetí odobě. Nájem i podnájem je správně.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Tropické teploty jsou tady. Pro zaměstnavatele začínají platit důležitá pravidla
Rodinná firma: Časovaná bomba, které nikdo nevěnuje pozornost
Spouští se předregistrace pro zaměstnance s nástupem od července 2026
Pozor na podvodné faktury: Jménem portálu Živéfirmy.cz se šíří falešné výzvy k úhradě
Novinka pro zaměstnavatele: Od července přichází předregistrace zaměstnanců
TikTok Shop mění fungování influencer marketingu
26. 10. 2006 14:24
Používá se ve Smlouvě o podnájmu nebytových prostor výraz nájemné nebo podnájemné?
Děkuji.