Hlavní navigace

zakladní jmění?

  • (neregistrovaný) 213.226.230.---

    26. 10. 2006 21:38

    Jak mám postupovat
    vůči majoritnímu společníku?Rozhodl se zvýšit zák.jmění o hodnotu peněz,které pochází z činnosti naše firmy.Podstatu peněz znám.Nevím jak se mám vůči tomuto postupu postavít?Obch,zákoník to neřeší???Moc děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 10. 2006 11:42

      bdm (neregistrovaný) 62.209.201.---

      Re: zakladní jmění?
      *** U SRO řeší od §142 Obch.Z. ***

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).