Hlavní navigace

Nový ZP od 1.1.07

  • (neregistrovaný) 193.179.30.---

    27. 10. 2006 12:33

    Pokud bude mít zaměstnanec DOPČ, musí se dodržovat min. mzda? Podle nového ZP od 1.1.07 a podle §111 je to tak definováno.
    Můžete mi někdo poradit, jak to vlastně je?
    Mockrát děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 27. 10. 2006 15:20

      JiřinaH. (neregistrovaný) 85.119.90.---

      Re: Nový ZP od 1.1.07
      Ano.Za předpokladu, že bude nový ZP opravdu platit od 1.1.07

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).