Hlavní navigace

výpověď z PP v době nemoci

• (neregistrovaný) 212.80.67.---

28. 10. 2006 20:04

Podala jsem v práci výpověď z PP v době nemoci dle §51ZP.
    Můj pracovní poměr u současného zaměstnavatele trval přes 6 let,průběh bezproblémový.Nikdy žádná výtka nebo upozornění,že je něco v nesouladu s mou prací.
    V minulém měsíci majitel začal vyhledávat maličkosti a malichernosti ,chtěl mi předat vytýkací dopis,že jsem mu nepředala nějaké výkazy.Podotýkám,že jsem mu odpověděla ,že si nejsem vědoma ,že bych mu něco opoměla předat.Dopis jsem nepřevzala,neboť se nezákládal na pravdě. Vycítila jsem ,že se začíná něco dít.
    Když chtěl po mě šéf později nějaké podklady-výkazy,tak jsem mu je předala s tím ,že chci od něj podepsat převzetí.To on odmítnul s tím ,že jsem tam od toho,že když je bude chtít i desetkrát po sobě ,tak mi nic nebude podepisovat.
    Situace se dále vyhrotila tak,že jsem byla nucena jít na nemocenskou .Jinak bych skončila v Bohnicích.
    Dnes mi vyhrožuje ,že se mnou může skončit hned. Podotýkám dala jsem výpověď z PP,za celou dobu mého působení ve firmě nebyly žádné problémy.
    Můžu se něčeho bát?
    Jana

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 10. 2006 22:56

anonymous (neregistrovaný) 88.146.167.---

Re: výpověď z PP v době nemoci
      Pokud jste dala výpověď a chcete odejít, tak se nemáte čeho bát, i když s Vámi zaměstnavatel skončí ihned. Nechápu, o co mu jde, asi ješitnost, protože důvod ukončení prac. poměru nemá na nic vliv.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).