Hlavní navigace

dovoz polotovaru a vývoz výrobku, DPH ?

  • (neregistrovaný) 85.70.80.---

    29. 10. 2006 11:31

    Dobrý den, potřebuji poradit, dovážíme ze Švýcarska látky ( doveze je osobně švýcar-obchodník ), z nich naše firma vyrobí šaty a doplňky dle požadavků švýcarského obchodníka a on si je zase osobně odveze. Na JSD je tedy základ + 0 CLO + 0 doprava.
    Dříve to byl tzv. zušlechťovací styk, ale co musím dnes vykazovat na přiznání DPH a hlavně kde přesně ?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 29. 10. 2006 15:06

      Aňa (neregistrovaný) 213.29.55.---

      Re: dovoz polotovaru a vývoz výrobku, DP
      ***
      Pokud to byl dříve Aktivní zušlechťovací styk, tak je to i dnes AZS.
      Pokud je to tak, že dovezené látky zpracujete a potom vyvezete celý výrobek, prodáváte vlastně službu do 3. země+ost.vedl.náklady
      (drobný materiál - nitě, knoflíky atd.,náklady na balení...)-viz §36/3d,e),4)
      a tuto službu uvedete do ř. 440 (+součtový ř. 510)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).