Hlavní navigace

PROSÍM PORAĎTE MI

  • (neregistrovaný) 195.250.157.---

    30. 10. 2006 12:29

    Prosím, musím vést jako FO cizinec (UKR), mám registraci na ŽÚ, FÚ, OR - a budu podnikat v česku PÚ, nebo DE?
    Ptal jsem se na mnoha místech. Teď právě, kdy jsem se registroval na FÚ mi bylo řečeno, že postačí DE. Moc tomu nerozumím. Někdo říká PÚ a nakonec osoba znalá mi tvrdí, že DE. Tak jak to prosím vlastě je.
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 30. 10. 2006 12:32

      Vlaďka (neregistrovaný) 212.20.71.---

      Re: PROSÍM PORAĎTE MI
      Zákon o účetnictví- § 1 odst.d)- FO osoby, které jsou jako podnikatelé zapsány v OR ... vedou účetnictví.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).