Hlavní navigace

Zařazení automobilu do majetku

  • (neregistrovaný) 212.71.171.---

    31. 10. 2006 9:26

    Dobrý den,

    Klientka koupila již ojetý vůz z Belgie. Vede DE, není plátcem DPH. Nedostala jsem od ní doklad o koupi automobilu, jen kopii TP. Je pro ni lepší, zařadit automobil do majetku nebo ne? Co jí mám poradit?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 31. 10. 2006 11:13

      bdm (neregistrovaný) 62.209.201.---

      Re: Zařazení automobilu do majetku
      *** Nedá se jednoznačně říct. Auto zařazené a nezařazené se liší v uplatňování náhrad, výdajů na opravy atd... Vstupní cena dle §29 ZDP ***

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).