Hlavní navigace

vystavení faktury

  • (neregistrovaný) 194.213.46.---

    31. 10. 2006 13:16

    Dobrý den,
    kdy jsem povina vystavit fakturu a ne paragon. Od 10.000Kč? jsem plátce DPH a vedu DE.
    Děkuji za odpověd.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 31. 10. 2006 13:25

      bdm (neregistrovaný) 62.209.201.---

      Re: vystavení faktury
      *** Fakturou si říkáte o peníze, paragon už je většinou doklad, že peníze "šly". Daňové doklady (DPH) mohou mít náležitosti jen zjednodušeného DD pokud jde o částky nejvýše 10 tis. (§28/3 ZDPH) ***

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).