Hlavní navigace

DPH

  • (neregistrovaný) 83.208.175.---

    31. 10. 2006 19:35

    dobrý den potřebovala bych poradit, plátce DPH kupuje ojetý automobil v EU od neplátce a zde ho prodá neplátcům. Z čeho si uuplatní a odvede DPH pokud auto prodá v tom stavu v jakém ho koupí a z čeho odvede DPH když auto opraví? Moc děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 1. 11. 2006 9:11

      Vlaďka (neregistrovaný) 212.20.71.---

      Re: DPH
      Myslím, že odpověď najdete v § 90 ZDPH- zvláštní režim pro obchodníky s použitým zbožím.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).