Hlavní navigace

Zálohová faktura - prosím spěchá

  • (neregistrovaný) 194.213.48.---

    1. 11. 2006 13:32

    Dobrý den,
    chci se zeptat, v případě dodání zboží do EU, kdy zákazník zaplatí zálohovou fakturu mám povinnost vystavit daňový doklad k přijaté platbě? nebo už to neplatí.

    Jedná se mi o to, že jestli daňový doklad vystavím, zda-li pak padá do SH?
    Díky za info.
    Petra

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 1. 11. 2006 13:58

      iva (neregistrovaný) 82.142.107.---

      Re: Zálohová faktura - prosím spěchá
      Příjemce platby předem není povinen vystavit daňový doklad.
      Daňový doklad vystavíte až po dodání zboží do JČS, a to do nejdéle do 15 dnů od data uskutečnění. §34 odst. 1, .
      Iva

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).