Hlavní navigace

Danove priznani

  • (neregistrovaný) 82.99.175.---

    1. 11. 2006 13:57

    Dobrý den,
    jsem zamestnan na hlavni pracovni pomer. Mimo tohoto prijmu mam jeste vedlejsi prijem na zivnostensky list. Za tento rok to dela dohromady zhruba 7.000,- Kc. Chtel bych se zeptat, jestli mam povinnost podavat danove priznani a platit minimalni dan. Do jake castky prijmu za rok se nemusi podavat danove priznani? Predem dekuji za odpoved.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 1. 11. 2006 14:43

      JS (neregistrovaný) 89.102.248.---

      Re: Danove priznani
      Přiznání podat musíte, máte mimo zaměstnání vyšší než 6000,-Kč. Minimální daň se na vás nevztahuje, nemáte příjmy z podnikání vyšší než 15000,- (§7c ost.3 písm. i)
      JS

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).