Hlavní navigace

penále

  • (neregistrovaný) 85.71.40.---

    2. 11. 2006 12:37

    Finanční úřad vyměřil naší společnosti penále za pozdní zaplacení daní ještě za rok 1988. Je to možné ? Daň za rok 1988 jsme zaplatili v roce 2000. Nyní jsme změnili sídlo a přešli na jiný finanční úřad, který nám vyměřil penále za pozdní zaplacení.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 11. 2006 15:17

      Vlaďka (neregistrovaný) 212.20.71.---

      Re: penále
      Asi myslíte rok 1998, možné to je, o předpisu penále se daňový dlužník vyrozumí nejpozději ve lhůtě , v níž se promlčuje vybrání daně=10 let,viz § 63 ZSDP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).