Hlavní navigace

pozastavení odpisů

  • (neregistrovaný) 85.70.64.---

    2. 11. 2006 16:56

    Přeji dobrý den, prosím o radu:

    může se firma rozhodnout - podle hospodářského výsledku za rok - odpisovat jen některý hmotný majetek - nebo buď odpisovat všechen nebo žádný ???
    Ď. Velmi ď.
    Kateřina

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 2. 11. 2006 17:15

      bdm (neregistrovaný) 62.209.201.---

      Re: pozastavení odpisů
      *** Ano, je to na rozhodnutí. U rovnoměrných odpisů můžete přerušit nebo použít i nižší než ty maximální (s výjímkou v §31/7) u zrychlených můžete kdykoli přerušit. A to u každého majetku jednotlivě. ***

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).