Hlavní navigace

nájemník s regulovaným nájmem

  • (neregistrovaný) 195.113.162.---

    4. 11. 2006 12:55

    Chtěla bych se poradit. Pokud vlastním byt s nájemníkem s regulovaným nájmem a nájemník zemře, přechází nájemní smlouva
    na jeho potomky, nebo jiné příbuzné? Může uplatňovat nárok na toto bydlení ještě někdo jiný? V současné době byt nepotřebuji, ale za 10 let bude situace jiná.Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 4. 11. 2006 15:49

      (neregistrovaný) 80.188.184.---

      Re: nájemník s regulovaným nájmem
      Bydlel tam někdo s tím zemřelým?
      Bylo by dobré si přečíst občanský zákoník od § 685 dále.
      A nový nájem uzavřít pouze na dobu určitou a obnovovat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).