Hlavní navigace

Fakturace služeb do USA - DPH prosím

  • (neregistrovaný) 83.240.31.---

    6. 11. 2006 11:05

    Prosím o konzultaci. Myslím si, že když fakturuji službu související s veletrhem - podle §10 je tedy místo plnění v tuzemsku - zákazníkovi v USA, fakturuji s DPH. Myslím správně? Děkuji moc

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 6. 11. 2006 15:12

      Barbara (neregistrovaný) 80.188.29.---

      Re: Fakturace služeb do USA - DPH prosím
      Ano, §10/4

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).