Hlavní navigace

Vývoz do Bulharska

  • (neregistrovaný) 62.129.54.---

    6. 11. 2006 11:24

    Budeme poprvé vyvážet zboží do Bulharska.Bude JCD nebo stačí potvrzení odběratele o převzetí zboží?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 6. 11. 2006 15:09

      Barbara (neregistrovaný) 80.188.29.---

      Re: Vývoz do Bulharska
      JSD musíte mít, je daňovým dokladem při vývozu - §30 odst. 4.
      a §66. Potvrzení odběratele o převzetí můžete použít jako důkazní prostředek pokud nedostanete JSD s razítkem výstupního celního úřadu EU

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).