Hlavní navigace

Daňová evidence

  • (neregistrovaný) 81.201.48.---

    6. 11. 2006 19:33

    Budu postupovat správně, pokud podle §5 odst 7 DP si zahrnu do daňových výdajů i odpisy počítače, který používám ke svému podnikání? Zahájení podnikatelské činnosti 1.11.2006 pořízení počítače v roce 2005. Vstupní cenou je pořizovací cena nebo reprodukční cena? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 6. 11. 2006 20:17

      bdm (neregistrovaný) 62.209.201.---

      Re: Daňová evidence
      *** §5 s tím moc nesouvisí. Pokud vkládáte v době delší než rok od zakoupení, pak je vstupní cenou ta cena reprodukční. Pokud vkládáte do roka od pořízení, pak je to ta cena kupní. §29/1/a ***

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).