Hlavní navigace

Technické zhodnocení u nehm.majetku

  • (neregistrovaný) 62.168.43.---

    7. 11. 2006 8:25

    Hezké dopoledne, chtěla bych poprosit o radu...lze výdaje nepřesahující částku 40 tis. Kč považovat za TZ nehmotného majetku, pokud se tak účetní jednotka rozhodne? Je možné tedy uplatnit stejný princip jako u hmotného majetku - dle § 33, odst.1 Zákona o daních z příjmů? Děkuji!

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).