Hlavní navigace

Náhrada za udržování pracovních oděvů

  • (neregistrovaný) 194.107.24.---

    7. 11. 2006 8:59

    Dobrý den, budeme vyplácet náhradu za čistící prostředky, bude to vstupovat do SP, ZP a do základu daně z příjmů? Jedná se o propočet na základě kalkulace, kolik by asi stálo vyčištění daného oděvu v místě.

    Vstupuje to do průměru?

    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 11. 2006 9:07

      Zdena (neregistrovaný) 86.49.28.---

      Re: Náhrada za udržování pracovních oděv
      Nevstupuje. Problematiku řeší z hlediska daně z příjmů § 6/7/b) ZDP, zákony o pojistném na SP a ZP pak navazují.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).