Hlavní navigace

Bezny DD - nad 10000,--pokladní stačí?

  • (neregistrovaný) 82.113.60.---

    7. 11. 2006 11:27

    Dobrý den,

    prosím Vás, čtu náležitosti DD dle §28 odst.2 Zákona o DPH,ale stejne si nejsem jistá, když dostanu od někoho doklad jen příjmový pokladní na Kč 58000,-, zda to mohu použít pro odpočet DPH. Je na něm obch.firma naše i dodav.+obě DIČ,rozsah plnění,datum vystaveni,ev.cislo,jednotk.cena bez DPH + DPH.Nevim,zda na toto neni potreba nejaka faktura,ale dle meho nazoru tento prijm.doklad,ktery jsme obdrželi,všechny náležitosti splňuje,tak je asi jedno,že to není faktura nebo ano?

    Předem mockrát děkuji za radu.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 11. 2006 13:22

      DM (neregistrovaný) 212.158.149.---

      Re: Bezny DD - nad 10000,--pokladní stač
      Stačí to, není důležitá forma. Důležitý je obsah.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).