Hlavní navigace

souhrnná fakturace

  • (neregistrovaný) 88.102.2.---

    7. 11. 2006 12:10

    Dobrý den,
    prosím o radu:

    v průběhu měsíce vydávám zboží na jednoho odběratele. Mohu vystavit fakturu až na konci měsíce za všechny výdeje?
    S D.U.Z.P posl. dne v měsíci?

    Díky

    Marta

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 11. 2006 12:22

      xxx (neregistrovaný) 194.212.94.---

      Re: souhrnná fakturace
      V zákoně o DPH §26 odst.2. povoluje vystavení souhrnného daňového dokladu do 15 dnů od konce kalendářního měsíce, ve kterém byl uskutečněn první výdej.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).