Hlavní navigace

Dodání zboží do EU plátci DPH

  • (neregistrovaný) 213.195.242.---

    7. 11. 2006 22:56

    Ještě mám jednu otázečku. Když jsme dodali zboží do EU plátci DPH, dodali jsme mu zboží osvobozené od DPH. Zboží jsme nakoupili v tuzemsku. Při nákupu tohoto zboží můžeme uplatnit odpočet DPH?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 8. 11. 2006 8:33

      Barbara (neregistrovaný) 80.188.29.---

      Re: Dodání zboží do EU plátci DPH
      Samozřejmě,dodání do jiného čl. státu je"plněním osvobozeným od daně s nárokem na odpočet daně", viz. §63 a 64 zák. o DPH

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).