Hlavní navigace

Doručení-okamžité zrušení prac.pom.

  • (neregistrovaný) 84.42.184.---

    8. 11. 2006 13:13

    Chci se jen ujistit - jestliže zaměstnanec nepřevezme okamžité zrušení pracovního poměru, které mu bylo zasláno poštou doporučeně do vlastních rukou, je dnem ukončení pracovního poměru datum, kdy se písemnost vrátí zpět zaměstnavateli?
    Je toto konkrétně uvedeno v zákoně?
    Děkuji předem za reakce.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 8. 11. 2006 14:24

      Jiřka (neregistrovaný) 82.100.9.---

      Re: Doručení-okamžité zrušení prac.pom.
      Ano, viz § 266a - doručování. (Doporučená zásilka s doručenkou a poznámkou "do vlastních rukou").

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).