Hlavní navigace

Svátek 28.10. a smluvní mzda

  • (neregistrovaný) 212.71.138.---

    8. 11. 2006 13:17

    Dobrý den, pracovník s měsíční ( smluvní) mzdou,, pracovní doba po-pá, pracoval 28.10. a odpracoval 10 hodin. Za sobotu vyplácíme 50% příplatek, mám ještě k tomu vyplatit 100% za svátek? Celkem tedy 150%? Děkuji za odpověď.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 8. 11. 2006 19:10

      h-sidonius (neregistrovaný) 80.82.146.---

      Re: Svátek 28.10. a smluvní mzda
      §6 ZM Pořadí je následující 1) za dobu práce ve svátek přísluší náhradní volno 2) za náhradní volno je nárok na náhradu ve výši prům výdělku 3) je možné dohodnout k dosažené mzdě 100% příplatek místo náhradního volna

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).